داستان آرش


داستان آرش


داستان آرش


اسم من ارش است.  بر خلاف خیلی از ایرانی ها من در خانواده ای بزرگ شدم که به من اجازه میدادند فکر کنم اجازه میدادن سوال کنم درباره ی چیز های مختلف وقتی که در سن نوجواتی بودم یک سوال در ذهن من ایجاد شد . چطور میتونه چیزی از سمت خداوند باشه ولی بد باشه ؟ چون میدونم گروه های مختلفی هستند که به اسم اسلام و خدای اسلام دارن خیلی هارو میکشن . گروه های تروریستی هست منظورم.

پس شروع کردم این سوال هارو در ذهنم پرسیدن .تصمیم گرفتم به تهران برم به دیدن  یکی از اعضای خانواده ام و باهم تصمیم گرفتیم که تمام دین هارو تو یک روز تجربه کنیم پس به یک اتشکده رفتیم. اتشکده ای که مربوط به زرتشتیان بود و بعد به یک مسجد رفتیم و در نهایت به یک کلیسا رفتیم به محض این که من پامو توی اون کلیسا گذاستم حضور قابل حس حضور بسیار پر رنگ خدارو اوجا تجربه کردم حضوری که تا کنون توی اون اتشکده با مسجد تجربه نکرده بودم و خیلی اون حضور رو دوست داشتم اما خب چون توی سنین نوجوانی بودم بزودی اون فکر رو ول کردم و اصلا پیش را نگرفتم تا این که چندین سال بعد در سال ۸۸ زماتی که تصمیم گرفتم بخاطر عقاید سیاسیم به دانشجویان کمک کنم تصمیم گرقتم که طراحی وب سایت رو شروع کنم و با استفاده از استعداد های که داشتم به دانشجوهای مختلفی که به علیه تفکر اوت دولت اون موقع بودند در ایران کمک کنم .

پس شروع کردم یک شروع کزدم یک سری وب سایت هارو طراحی کردم و به خاطر این کارم متاسفانه در سال ۲۰۱۱ من دستگیر شدم به مدت ۵ روز با بدترین شرایط و بعد از اون مجبور شدم ایران رو ترک کنم و از ایران فرار کنم به کشور ترکیه اومدم و تقاضای پناهندگی کردم در دوران پناهندگی بود که مجددن به کلیسای ۲۲۲ دعوت شدم و اونجا اولین بار بود که در حقیقت اسم ۲۲۲ رو میشنیدم.

دعوت شدم به کنفرانسی  شخصی بود معلمی صحبت میکرد بسیار صحبت زیبایی میکرد دوباره اون تجربه ی حضور خداوند رو اونجا حس کردم دقیقا مثل همون حضوری که در تهران حس کرده بودم و اینبار تصمیم گرفتم که بیشتر پیش رو بگیرم و دتبالش برم ببینم که صحبت مسیحیان چی است کتابشون چی میگه عقایدشون چی میگه پس دنبالش رفتم اما از اونجایی که شخصی بسیار منطقی هستم همه چیز باید واسه من درست می بود همه چیز باید ۲+۲ ۴ میشد چیز های اینجوری پس شروع کردم مطالعه کردن و تحقیق کردن تا اینکه در یک کنفراس که از طرف کلیسای ۲۲۲ بود دعوت شده بودم اوتجا با این صحبت برخورد کردم که خداوند همیشه در قایق زندگی ماست و لحظه ای ما رو ترک نمیکنه و این به من کمک کرد که بدونم در بدترین شرایط ام خداوند همیشه با من هست و مثل یک دوست دست در دست من هستش و این خیلی به من کمک کرد  و شخص دیگری بود که به من میگفت ارش وقتی در موردخدا صحبت میکنیم گاهی اوفات ۲+۲  میشه ۵  اونجا بود که پذیرفتم  واقعا خداوند رو با تمامی دلم و جانم پذیرفتم و فهمدیم خدای من ورای منطق انسانی من است و گاهی اوقات باید این رو بپذیرم با دل و جان و ایمان بیارم بهش اونجا بود که قلم رو به خداوند دادم و از اون روز به بعد زندگی من دگرگون شده وارد خدمت شدم الان ازدواج بسیار مبارکی دارم و همکاری میکنم با سازمان بین المللی ۲۲۲.

داستان آرش


شما با پر کردن این فرم می توانید با شهادت دهنده این ویدئو در ارتباط باشید و سوال های خود را از ایشان بنمایید


پیام های شما (10)

نظر دنیا :

آرش جان خیلی شهادت پُر برکتی بود, فیض خداوند با شما باشه....

نظر جوزف :

ممنونم آرش جان برای به اشتراک گذاشتن این شهادت فوق العاده. برکت خداوند با تو و خانواده ات. آمین

نظر آرش :

کدوم آتشکده رفتی؟؟؟؟؟

نظر رویا :

عالی بود برکت خداوند با شما برادر ارش امیدوارم در زندگیت و خدمتت روز به روز رشد کنین آمین

نظر پویا :

عالی بود برادر عزیزم آرش برکت خداوند با شما

نظر امیر :

بسیار عالی بود. برکت روز افزون خداوند با شما و خانواده اتان

نظر آرش عمادی :

ممنونم از تمامی دوستانی که با نظراتشون من رو خوشحال کردند. جلال تا ابد الاباد از آن عیسی مسیح است.

نظر روبینا هاتونیا :

ارش جان مبارک است ،این ایمان سالم و ساده دلی شما ،باشد که همه به حقیقت ،همانطور که شما پی بردی پی ببرند. مرسی

نظر آرش عمادی :

در جواب آرش: نیایشگاه آدریان در تهران

نظر عما :

برادرم آرش شکر برای وجودت.. زندگیت پرثمربرای جلال خداوند.

ارسال پیام

  • سازمان مسیحی ۲۲۲
    • چگونه سازمان بین المللی مسیحی ۲۲۲ آغاز به کار کرد؟ ۲۲۲ در اواخر دهه ۸۰ میلادی آغاز به کار کرد. این زمانی بود که رهبران ارشد کلیسای ایران ، ایران را ترک کردند تا به دعوت خدا برای ایرانیان پراکنده در جهان کلیسا تأسیس کنند و رهبرانی جهت بازگشت به ایران و بازپس گیری زمین برای مسیح تربیت کنند. یکی از اولین میوه های ۲۲۲ در سال ۱۹۹۱ اتفاق افتاد. زمانی که ایرانیان مسیحی در کنفرانسی برای مشارکت ، تعلیم و اینکه از خداوند بشنوند، در دانمارک باهم جمع شدند. از آن زمان به بعد ۲۲۲ در فعالیتهای پیشگامانه به منظور تربیت و تعلیم رهبرانی که می توانند روی قوم ایران در هر سطحی از جامعه تأثیر بگذارند، دخیل بوده است. مضمون مشترک در تمامی خدمات ۲۲۲ توسط آنچه که خدا در ابتدا به رهبران داده الهام گرفته شده است : ” ایران یک روز برای انجیل باز خواهد شد. وظیفه شما کمک به کلیسای ایران و بطور خاص مسیحیان در غربت است تا برای این زمان بازشدن و آمادگی محصول آماده باشند. رهبرانی را تربیت کنید که بتوانند رهبران دیگری را آماده کنند. کارگر برای محصول آماده کنید و مردم را آماده کنید.” در اوایل دهه ۹۰ میلادی رهبران ۲۲۲ متوجه شدند که باید خدمات مختلفی که هرکدام از آنها درگیر آن بودند را تحت یک اسم و رویای مشترک دربیاورند. بعد از دعا و طلبیدن خدا ،آنها احساس کردند که خدا ۲و ۲ و ۲ را در قلبشان می گذارد. آنها کتاب مقدس را جستجو کردند و دوم تیموتائوس باب ۲ آیه ۲ را مطابق با رویای سازمان یافتند : ” و آنچه به شهود بسیار از من شنیدی ، به مردمان امین بسپار که قابل تعلیم دیگران هم باشند.” و به همین ترتیب خدمات به نام سازمان مسیحی ۲۲۲ نام گرفت. برای اطلاعات بیشتر در مورد آغاز و گذشته سازمان ۲۲۲ لطفا با آدرس ایمیل info@222ministries.org با ما مکاتبه کنید .

  • سایت های مرتبط
    • برای مشاهده دیگر وب سایت های سازمان می توانید از پرتال سازمان (فارسی نتورک) استفاده نمایید